Potřebujete právní poradu či právní služby v oblasti oddlužení(osobního bankrotu)? Nevíte si rady? Obraťte se na advokátní kancelář Mgr. Dušana Havleny.

Cílem naší advokátní kanceláře je poskytovat svým klientům komplexní právní služby v nejvyšší kvalitě, na profesionální úrovni a v souladu s přáním klienta, a to při zachování cenové dostupnosti. Prioritou je osobní a hlavně lidský přístup ke každému klientovi a jeho problému s dluhy. Zaručení diskrétnosti a spolehlivosti je samozřejmostí.

Naše advokátní kancelář vyhotovuje klientům návrhy na povolení oddlužení - osobní bankrot za velmi příznivé ceny, když naším cílem u klientů, kteří se ocitli v tíživé finanční situaci, je maximální pomoc v jejich problémech a snaha nabídnout klientům profesionální právní služby v této oblasti za příznivější ceny než u různých podvodných agentur a osob bez řádného vzdělání, kteří dané problematice nerozumí a spíše klienty poškozují.
Oddlužení neboli osobní bankrot splátkovým kalendářem je způsob jak se zbavit části dluhů, které už dotyčný nemůže splácet. Podmínky tohoto osobního bankrotu upravuje insolvenční zákon.

Zdarma nejprve zhodnotíme možnosti klienta, zda je o u něho oddlužení reálné a následně přistupujeme za úplatu (viz. ceník) k vyhotovení samotného návrhu. Návrh na povolení oddlužení je možno rovněž vyhotovit za pomoci online poradenství. Návrh na povolení oddlužení je možno rovněž vyhotovit za pomoci online poradenství.

Osobní bankrot je legální způsob, jak se zbavit problémů s dluhy a exekutory!!!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS